pulseaudio.master-tx - en to cs translation catalogue (433 entries)

en: 	Active Port: %s
cs: 	Aktivní port: %s

en: 	Active Profile: %s
cs: 	Aktivní profil: %s

en: 	Formats:
cs: 	Formáty:

en: 	Ports:
cs: 	Porty:

en: 	Profiles:
cs: 	Profily:

en: 
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
    
      -s, --server=SERVER                   The name of the server to connect to
      -n, --client-name=NAME                How to call this client on the server
cs: 
      -h, --help                            Zobrazí tuto nápovědu
          --version                         Zobrazí verzi
    
      -s, --server=SERVER                   Název připojovaného serveru
      -n, --client-name=NÁZEV               Jak nazývat tento klient na serveru

en: ### Read from configuration file: %s ###
cs: ### Čtení z konfiguračního souboru: %s ###

en: %s Input
cs: %s vstup

en: %s Output
cs: %s výstup

en: %s [-D display] [-S server] [-O sink] [-I source] [-c file]  [-d|-e|-i|-r]
    
     -d    Show current PulseAudio data attached to X11 display (default)
     -e    Export local PulseAudio data to X11 display
     -i    Import PulseAudio data from X11 display to local environment variables and cookie file.
     -r    Remove PulseAudio data from X11 display
cs: %s [-D displej] [-S server] [-O cíl] [-I zdroj] [-c soubor]  [-d|-e|-i|-r]
    
     -d    Zobrazí aktuální data PulseAudio přiřazená k displeji X11 (výchozí)
     -e    Exportuje místní data PulseAudio na displej X11
     -i    Importuje data PulseAudio z displeje X11 mezi místní proměnné prostředí a soubor cookie.
     -r    Odstraní data PulseAudio z displeje X11

en: %s [options]
    
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
    
      -r, --record                          Create a connection for recording
      -p, --playback                        Create a connection for playback
    
      -v, --verbose                         Enable verbose operations
    
      -s, --server=SERVER                   The name of the server to connect to
      -d, --device=DEVICE                   The name of the sink/source to connect to
      -n, --client-name=NAME                How to call this client on the server
          --stream-name=NAME                How to call this stream on the server
          --volume=VOLUME                   Specify the initial (linear) volume in range 0...65536
          --rate=SAMPLERATE                 The sample rate in Hz (defaults to 44100)
          --format=SAMPLEFORMAT             The sample type, one of s16le, s16be, u8, float32le,
                                            float32be, ulaw, alaw, s32le, s32be, s24le, s24be,
                                            s24-32le, s24-32be (defaults to s16ne)
          --channels=CHANNELS               The number of channels, 1 for mono, 2 for stereo
                                            (defaults to 2)
          --channel-map=CHANNELMAP          Channel map to use instead of the default
          --fix-format                      Take the sample format from the sink the stream is
                                            being connected to.
          --fix-rate                        Take the sampling rate from the sink the stream is
                                            being connected to.
          --fix-channels                    Take the number of channels and the channel map
                                            from the sink the stream is being connected to.
          --no-remix                        Don't upmix or downmix channels.
          --no-remap                        Map channels by index instead of name.
          --latency=BYTES                   Request the specified latency in bytes.
          --process-time=BYTES              Request the specified process time per request in bytes.
          --latency-msec=MSEC               Request the specified latency in msec.
          --process-time-msec=MSEC          Request the specified process time per request in msec.
          --property=PROPERTY=VALUE         Set the specified property to the specified value.
          --raw                             Record/play raw PCM data.
          --passthrough                     passthrough data 
          --file-format[=FFORMAT]           Record/play formatted PCM data.
          --list-file-formats               List available file formats.
cs: %s [přepínače]
    
      -h, --help                            Zobrazí tuto nápovědu
          --version                         Zobrazí verzi
    
      -r, --record                          Vytvoří spojení z důvodu nahrávání
      -p, --playback                        Vytvoří spojení z důvodu přehrávání
    
      -v, --verbose                         Zapne nakládání s úrovní podrobností
    
      -s, --server=SERVER                   Název připojovaného serveru
      -d, --device=ZAŘÍZENÍ                 Název připojovaného cíle či zdroje
      -n, --client-name=NÁZEV               Způsob volání tohoto klienta na serveru
          --stream-name=NÁZEV               Způsob volání tohoto proudu na serveru
          --volume=HLASITOST                Určí počáteční (lineární) hlasitost v rozmezí 0...65536
          --rate=VZORKOVACÍFREKVENCE        Vzorkovací frekvence v Hz (výchozí je 44100)
          --format=FORMÁTVZORKU             Typ vzorku, jeden z s16le, s16be, u8, float32le,
                                            float32be, ulaw, alaw, s32le, s32be, s24le, s24be,
                                            s24-32le, s24-32be (výchozí je s16ne)
          --channels=KANÁLY                 Počet kanálů, u mono 1, u sterea 2
                                            (výchozí je 2)
          --channel-map=MAPAKANÁLŮ          Mapa kanálů určená k použití namísto výchozí
          --fix-format                      Získá formát vzorku z cíle, ke kterému se
                                            připojuje proud.
          --fix-rate                        Získá vzorkovací frekvenci z cíle, ke kterému se
                                            připojuje proud.
          --fix-channels                    Získá počet kanálů a mapu kanálů z cíle, ke kterému se
                                            připojuje proud.
          --no-remix                        Nesměšuje kanály.
          --no-remap                        Mapuje kanály dle indexu namísto názvu.
          --latency=BAJTY                   Vyžádá určenou latenci v bajtech.
          --process-time=BAJTY              Vyžádá určený čas zpracování na požadavek v bajtech.
          --latency-msec=MSEC               Vyžádá určenou latenci v msec.
          --property=VLASTNOST=HODNOTA      Nastaví určenou vlastnost na určenou hodnotu.
          --raw                             Nahrává/přehrává surová data PCM.
          --file-format[=FORMÁT]            Nahrává/přehrává formátovaná data PCM.
          --list-file-formats               Zobrazí seznam dostupných formátů souborů.

en: %s [options]
    
    COMMANDS:
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
          --dump-conf                       Dump default configuration
          --dump-modules                    Dump list of available modules
          --dump-resample-methods           Dump available resample methods
          --cleanup-shm                     Cleanup stale shared memory segments
          --start                           Start the daemon if it is not running
      -k  --kill                            Kill a running daemon
          --check                           Check for a running daemon (only returns exit code)
    
    OPTIONS:
          --system[=BOOL]                   Run as system-wide instance
      -D, --daemonize[=BOOL]                Daemonize after startup
          --fail[=BOOL]                     Quit when startup fails
          --high-priority[=BOOL]            Try to set high nice level
                                            (only available as root, when SUID or
                                            with elevated RLIMIT_NICE)
          --realtime[=BOOL]                 Try to enable realtime scheduling
                                            (only available as root, when SUID or
                                            with elevated RLIMIT_RTPRIO)
          --disallow-module-loading[=BOOL]  Disallow module user requested module
                                            loading/unloading after startup
          --disallow-exit[=BOOL]            Disallow user requested exit
          --exit-idle-time=SECS             Terminate the daemon when idle and this
                                            time passed
          --scache-idle-time=SECS           Unload autoloaded samples when idle and
                                            this time passed
          --log-level[=LEVEL]               Increase or set verbosity level
      -v                                    Increase the verbosity level
          --log-target={auto,syslog,stderr,file:PATH}
                                            Specify the log target
          --log-meta[=BOOL]                 Include code location in log messages
          --log-time[=BOOL]                 Include timestamps in log messages
          --log-backtrace=FRAMES            Include a backtrace in log messages
      -p, --dl-search-path=PATH             Set the search path for dynamic shared
                                            objects (plugins)
          --resample-method=METHOD          Use the specified resampling method
                                            (See --dump-resample-methods for
                                            possible values)
          --use-pid-file[=BOOL]             Create a PID file
          --no-cpu-limit[=BOOL]             Do not install CPU load limiter on
                                            platforms that support it.
          --disable-shm[=BOOL]              Disable shared memory support.
    
    STARTUP SCRIPT:
      -L, --load="MODULE ARGUMENTS"         Load the specified plugin module with
                                            the specified argument
      -F, --file=FILENAME                   Run the specified script
      -C                                    Open a command line on the running TTY
                                            after startup
    
      -n                                    Don't load default script file
cs: %s [přepínače]
    
    PŘÍKAZY:
      -h, --help                            Zobrazí tuto nápovědu
          --version                         Zobrazí verzi
          --dump-conf                       Vypíše výchozí nastavení
          --dump-modules                    Vypíše seznam dostupných modulů
          --dump-resample-methods           Vypíše dostupné metody převzorkování
          --cleanup-shm                     Vyprázdní zastaralé části sdílené paměti
          --start                           Spustí démona, pokud neběží
      -k  --kill                            Zabije běžícího démona
          --check                           Zjistí, zda démon běží (vrací pouze ukončovací kód)
    
    PŘEPÍNAČE:
          --system[=BOOLEOVSKÁ]             Poběží jako celosystémová instance
      -D, --daemonize[=BOOLEOVSKÁ]          Stane se démonem po spuštění
          --fail[=BOOLEOVSKÁ]               Ukončí se v případě selhání spuštění
          --high-priority[=BOOLEOVSKÁ]      Pokusí se nastavit vysokou úroveň nice
                                            (dostupné pouze u superuživatele, v případě SUID nebo
                                            se zvýšeným RLIMIT_NICE)
          --realtime[=BOOLEOVSKÁ]           Pokusí se zapnout plánování v reálném čase
                                            (dostupné pouze u superuživatele, v případě SUID nebo
                                            se zvýšeným RLIMIT_RTPRIO)
          --disallow-module-loading[=BOOLEOVSKÁ]  Nepovolí nahrání či zrušení nahrání modulu po spuštění
                                            vyžádané uživatelem modulu
          --disallow-exit[=BOOLEOVSKÁ]      Nepovolí ukončení vyžádané uživatelem
          --exit-idle-time=SEKUNDY          Ukončí démona v případě nečinnosti a po
                                            této době
          --scache-idle-time=SEKUNDY        Zruší nahrání automaticky nahraných vzorků v případě nečinnosti a
                                            po této době
          --log-level[=ÚROVEŇ]              Zvýší nebo nastaví úroveň podrobností
      -v                                    Zvýší úroveň podrobností
          --log-target={auto,syslog,stderr,file:PATH}
                                            Určí cíl záznamů
          --log-meta[=BOOLEOVSKÁ]           Do záznamů zahrne umístění kódu
          --log-time[=BOOLEOVSKÁ]           Do záznamů zahrne určení času
          --log-backtrace=RÁMCE             Do záznamů zahrne backtrace
      -p, --dl-search-path=CESTA            Nastaví cestu hledání z důvodu dynamického sdílení
                                            objektů (zásuvných modulů)
          --resample-method=METODA          Použije zadanou metodu převzorkování
                                            (Možné hodnoty viz
                                            --dump-resample-methods)
          --use-pid-file[=BOOLEOVSKÁ]       Vytvoří soubor PID
          --no-cpu-limit[=BOOLEOVSKÁ]       Nenainstaluje omezovač zátěže CPU
                                            na platformách, které ho podporují.
          --disable-shm[=BOOLEOVSKÁ]        Vypne podporu sdílené paměti.
    
    SPOUŠTĚCÍ SKRIPT:
      -L, --load="ARGUMENTY MODULU"       Nahraje zadaný zásuvný modul
                                            s určeným argumentem
      -F, --file=NÁZEVSOUBORU               Spustí zadaný skript
      -C                                    Po spuštění otevře příkazový řádek
                                            na běžícím TTY
    
      -n                                    Nenahraje výchozí soubor skriptu

en: %s [options] ... 
    
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
      -s, --server=SERVER                   The name of the server to connect to
cs: %s [přepínače] ... 
    
      -h, --help                            Zobrazí tuto nápovědu
          --version                         Zobrazí verzi
      -s, --server=SERVER                   Název připojovaného serveru

en: (invalid)
cs: (neplatné)

en: --daemonize expects boolean argument
cs: --daemonize předpokládá booleovský argument

en: --disable-shm expects boolean argument
cs: --disable-shm předpokládá booleovský argument

en: --disallow-exit expects boolean argument
cs: --disallow-exit předpokládá booleovský argument

en: --disallow-module-loading expects boolean argument
cs: --disallow-module-loading předpokládá booleovský argument

en: --fail expects boolean argument
cs: --fail předpokládá booleovský argument

en: --high-priority expects boolean argument
cs: --high-priority předpokládá booleovský argument

en: --log-level expects log level argument (either numeric in range 0..4 or one of debug, info, notice, warn, error).
cs: --log-level předpokládá argument protokolovací úrovně (buď číselný v rozmezí 0..4, nebo jeden z debug, info, notice, warn, error).

en: --log-meta expects boolean argument
cs: --log-meta předpokládá booleovský argument

en: --log-time expects boolean argument
cs: --log-time předpokládá booleovský argument

en: --no-cpu-limit expects boolean argument
cs: --no-cpu-limit předpokládá booleovský argument

en: --realtime expects boolean argument
cs: --realtime předpokládá booleovský argument

en: --start not supported for system instances.
cs: --start nepodporováno u systémových instancí.

en: --system expects boolean argument
cs: --system předpokládá booleovský argument

en: --use-pid-file expects boolean argument
cs: --use-pid-file předpokládá booleovský argument

en: ALSA woke us up to read new data from the device, but there was actually nothing to read!
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
    We were woken up with POLLIN set -- however a subsequent snd_pcm_avail() returned 0 or another value < min_avail.
cs: ALSA nás probudila z důvodu čtení nových dat ze zařízení, ale ve skutečnosti nebylo co číst.
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA "%s". Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.
    Probudilo nás nastavení POLLIN - nicméně následné snd_pcm_avail() vrátilo 0 či jinou hodnotu < min_avail.

en: ALSA woke us up to write new data to the device, but there was actually nothing to write!
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
    We were woken up with POLLOUT set -- however a subsequent snd_pcm_avail() returned 0 or another value < min_avail.
cs: ALSA nás probudila z důvodu zápisu nových dat na zařízení, ale ve skutečnosti nebylo co zapisovat.
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA "%s". Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.
    Probudilo nás nastavení POLLOUT - nicméně následné snd_pcm_avail() vrátilo 0 či jinou hodnotu < min_avail.

en: Access denied
cs: Přístup odepřen

en: All asserts enabled.
cs: Všechny výrazy povoleny.

en: Allocated during whole lifetime: %u blocks containing %s bytes total.
cs: Alokováno během celého běhu: %u bloků obsahujících celkem %s bajtů.

en: Always keeps at least one sink loaded even if it's a null one
cs: Udržuje nahraný vždy alespoň jeden cíl, i když se jedná o "null"

en: Amplifier
cs: Zesilovač

en: Analog Input
cs: Analogový vstup

en: Analog Mono
cs: Analogové mono

en: Analog Mono Duplex
cs: Analogové duplexní mono

en: Analog Mono Output
cs: Analogový výstup mono

en: Analog Output
cs: Analogový výstup

en: Analog Stereo
cs: Analogové stereo

en: Analog Stereo Duplex
cs: Analogové duplexní stereo

en: Analog Surround 2.1
cs: Analogový Surround 2.1

en: Analog Surround 3.0
cs: Analogový Surround 3.0

en: Analog Surround 3.1
cs: Analogový Surround 3.1

en: Analog Surround 4.0
cs: Analogový Surround 4.0

en: Analog Surround 4.1
cs: Analogový Surround 4.1

en: Analog Surround 5.0
cs: Analogový Surround 5.0

en: Analog Surround 5.1
cs: Analogový Surround 5.1

en: Analog Surround 6.0
cs: Analogový Surround 6.0

en: Analog Surround 6.1
cs: Analogový Surround 6.1

en: Analog Surround 7.0
cs: Analogový Surround 7.0

en: Analog Surround 7.1
cs: Analogový Surround 7.1

en: Audio on @HOSTNAME@
cs: Zvuk na @HOSTNAME@

en: Author: %s
cs: Autor: %s

en: Automatic Gain Control
cs: Automatické ovládání zesílení

en: Auxiliary 0
cs: Aux 0

en: Auxiliary 1
cs: Aux 1

en: Auxiliary 10
cs: Aux 10

en: Auxiliary 11
cs: Aux 11

en: Auxiliary 12
cs: Aux 12

en: Auxiliary 13
cs: Aux 13

en: Auxiliary 14
cs: Aux 14

en: Auxiliary 15
cs: Aux 15

en: Auxiliary 16
cs: Aux 16

en: Auxiliary 17
cs: Aux 17

en: Auxiliary 18
cs: Aux 18

en: Auxiliary 19
cs: Aux 19

en: Auxiliary 2
cs: Aux 2

en: Auxiliary 20
cs: Aux 20

en: Auxiliary 21
cs: Aux 21

en: Auxiliary 22
cs: Aux 22

en: Auxiliary 23
cs: Aux 23

en: Auxiliary 24
cs: Aux 24

en: Auxiliary 25
cs: Aux 25

en: Auxiliary 26
cs: Aux 26

en: Auxiliary 27
cs: Aux 27

en: Auxiliary 28
cs: Aux 28

en: Auxiliary 29
cs: Aux 29

en: Auxiliary 3
cs: Aux 3

en: Auxiliary 30
cs: Aux 30

en: Auxiliary 31
cs: Aux 31

en: Auxiliary 4
cs: Aux 4

en: Auxiliary 5
cs: Aux 5

en: Auxiliary 6
cs: Aux 6

en: Auxiliary 7
cs: Aux 7

en: Auxiliary 8
cs: Aux 8

en: Auxiliary 9
cs: Aux 9

en: Bad state
cs: Chybný stav

en: Bass Boost
cs: Zesílení basů

en: Boost
cs: Zesílení

en: Buffer metrics: maxlength=%u, fragsize=%u
cs: Metrika vyrovnávací paměti: maxlength=%u, fragsize=%u

en: Buffer metrics: maxlength=%u, tlength=%u, prebuf=%u, minreq=%u
cs: Metrika vyrovnávací paměti: maxlength=%u, tlength=%u, prebuf=%u, minreq=%u

en: Built-in Audio
cs: Vnitřní zvukový systém

en: Cannot access autospawn lock.
cs: Nelze přistoupit k zámku automatického spouštění.

en: Card #%u
    	Name: %s
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Properties:
    		%s
cs: Karta č. %u
    	Název: %s
    	Ovladač: %s
    	Modul vlastníka: %s
    	Vlastnosti:
    		%s

en: Channel map doesn't match sample specification
cs: Mapa kanálů se neshoduje s určením vzorku

en: Cleaning up privileges.
cs: Rušení oprávnění.

en: Client #%u
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Properties:
    		%s
cs: Klient č. %u
    	Ovladač: %s
    	Modul vlastníka: %s
    	Vlastnosti:
    		%s

en: Client forked
cs: Klient rozvětven

en: Clocked NULL sink
cs: Taktovaný cíl NULL

en: Compilation CFLAGS: %s
cs: Překladové CFLAGS: %s

en: Compilation host: %s
cs: Překladový počítač: %s

en: Compiled with Valgrind support: no
cs: Přeloženo s podporou Valgrind: ne

en: Compiled with Valgrind support: yes
cs: Přeloženo s podporou Valgrind: ano

en: Connected to device %s (%u, %ssuspended).
cs: Připojeno k zařízení %s (%u, %ssuspended).

en: Connection established.%s
cs: Spojení navázáno.%s

en: Connection failure: %s
cs: Spojení selhalo: %s

en: Connection failure: %s
cs: Spojení selhalo: %s

en: Connection refused
cs: Spojení odmítnuto

en: Connection terminated
cs: Spojení přerušeno

en: Currently in use: %u blocks containing %s bytes total.
cs: Právě používáno: %u bloků obsahujících celkem %s bajtů.

en: DEPRECATION WARNING: %s
cs: VAROVÁNÍ ZASTARALOSTI: %s

en: Daemon not responding.
cs: Démon neodpovídá.

en: Daemon not running
cs: Démon neběží

en: Daemon running as PID %u
cs: Démon běží jako PID %u

en: Daemon shutdown initiated.
cs: Vypínání démona spuštěno.

en: Daemon startup complete.
cs: Spuštění démona dokončeno.

en: Daemon startup failed.
cs: Spuštění démona selhalo.

en: Daemon startup successful.
cs: Spuštění démona bylo úspěšné.

en: Daemon startup without any loaded modules, refusing to work.
cs: Spuštění démona bez jakýchkoliv nahraných modulů, běh bude odmítnut.

en: Daemon terminated.
cs: Démon ukončen.

en: Description: %s
cs: Popis: %s

en: Device or resource busy
cs: Zařízení nebo zdroj se používá

en: Digital Output (S/PDIF)
cs: Digitální výstup (S/PDIF)

en: Digital Passthrough  (IEC958)
cs: Digitální průchod (IEC958)

en: Digital Passthrough (S/PDIF)
cs: Digitální průchod (S/PDIF)

en: Digital Stereo (HDMI)
cs: Digitální stereo (HDMI)

en: Digital Stereo (IEC958)
cs: Digitální stereo (IEC958)

en: Digital Stereo Duplex (IEC958)
cs: Digitální duplexní stereo (IEC958)

en: Digital Surround 4.0 (IEC958/AC3)
cs: Digitální Surround 4.0 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (HDMI)
cs: Digitální Surround 5.1 (HDMI)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/AC3)
cs: Digitální Surround 5.1 (IEC958/AC3)

en: Dock Microphone
cs: Mikrofon dokovací stanice

en: Docking Station Input
cs: Vstup dokovací stanice

en: Docking Station Line In
cs: Vstup dokovací stanice

en: Docking Station Microphone
cs: Mikrofon dokovací stanice

en: Draining connection to server.
cs: Vyprazdňování spojení se serverem.

en: Dude, your kernel stinks! The chef's recommendation today is Linux with high-resolution timers enabled!
cs: Sorry, vole, kernel error! Tip šéfkuchaře na dnešní den zní: Linux se zapnutými časovači o vysokém rozlišení.

en: Dummy Output
cs: Prázdný výstup

en: Entity exists
cs: Entita existuje

en: Entity killed
cs: Entita zabita

en: Exiting.
cs: Ukončování.

en: External Microphone
cs: Externí mikrofon

en: FASTPATH defined, only fast path asserts disabled.
cs: FASTPATH definováno, zakázány pouze výrazy rychlých cest.

en: FILENAME [NAME]
cs: NÁZEVSOUBORU [NÁZEV]

en: Failed to acquire stdio.
cs: Nezdařilo se získání stdio.

en: Failed to add bind-now-loader.
cs: Nezdařilo se přidat bind-now-loader.

en: Failed to allocate new dl loader.
cs: Nezdařilo se přidělení nového nahrávacího programu dl.

en: Failed to change GID: %s
cs: Nezdařilo se změnit GID: %s

en: Failed to change UID: %s
cs: Nezdařilo se změnit UID: %s

en: Failed to change group list: %s
cs: Nezdařilo se změnit seznam skupin: %s

en: Failed to create '%s': %s
cs: Nezdařilo se vytvořit "%s": %s

en: Failed to determine sample specification from file.
cs: Selhalo zjištění určení vzorku ze souboru.

en: Failed to drain stream: %s
cs: Nezdařilo se vyprázdnit proud: %s

en: Failed to find group '%s'.
cs: Nezdařilo se nalézt skupinu "%s".

en: Failed to find original lt_dlopen loader.
cs: Nezdařilo se nalézt původní nahrávací program lt_dlopen.

en: Failed to find user '%s'.
cs: Nezdařilo se nalézt uživatele "%s".

en: Failed to generate sample specification for file.
cs: Selhalo vytvoření určení vzorku souboru.

en: Failed to get FQDN.
cs: Nezdařilo se získání FQDN.

en: Failed to get card information: %s
cs: Selhalo získání informací o kartě: %s

en: Failed to get client information: %s
cs: Selhalo získání informací o klientu: %s

en: Failed to get latency: %s
cs: Nezdařilo se získat latenci: %s

en: Failed to get machine ID
cs: Nezdařilo se získání ID počítače

en: Failed to get module information: %s
cs: Selhalo získání informací o modulu: %s

en: Failed to get sample information: %s
cs: Selhalo získání informace o vzorku: %s

en: Failed to get server information: %s
cs: Nezdařilo se získání informací o serveru: %s

en: Failed to get sink information: %s
cs: Nezdařilo se získání informací o cíli: %s

en: Failed to get sink input information: %s
cs: Nezdařilo se získání informací o vstupu cíle: %s

en: Failed to get source information: %s
cs: Nezdařilo se získání informací o zdroji: %s

en: Failed to get source output information: %s
cs: Selhalo získání informace o výstupu zdroje: %s

en: Failed to get statistics: %s
cs: Selhalo získání statistik: %s

en: Failed to initialize daemon.
cs: Selhalo spuštění démona.

en: Failed to kill PulseAudio daemon.
cs: Nezdařilo se zabít démona PulseAudio.

en: Failed to kill daemon: %s
cs: Zabití démona se nezdařilo: %s

en: Failed to load client configuration file.
cs: Nezdařilo se nahrát konfigurační soubor klienta.

en: Failed to load cookie data
cs: Nezdařilo se nahrát data cookie

en: Failed to open audio file.
cs: Selhalo otevření zvukového souboru.

en: Failed to open configuration file '%s': %s
cs: Selhalo otevření konfiguračního souboru "%s": %s

en: Failed to open configuration file: %s
cs: Nezdařilo se otevřít konfigurační soubor: %s

en: Failed to open sound file.
cs: Selhalo otevření zvukového souboru.

en: Failed to parse command line.
cs: Nezdařila se analýza příkazového řádku.

en: Failed to parse command line.
cs: Selhala analýza příkazového řádku.

en: Failed to parse cookie data
cs: Selhala analýza dat cookie

en: Failed to parse cookie data
cs: Nezdařilo se analyzovat data cookie

en: Failed to read environment configuration data.
cs: Nezdařilo se přečtení konfiguračních dat prostředí.

en: Failed to save cookie data
cs: Nezdařilo se uložit data cookie

en: Failed to set media name.
cs: Nezdařilo se nastavení názvu média.

en: Failed to upload sample: %s
cs: Selhalo nahrání vzorku: %s

en: Failure to resume: %s
cs: Nezdařilo se obnovení: %s

en: Failure to suspend: %s
cs: Nezdařilo se pozastavení: %s

en: Failure: %s
cs: Selhání: %s

en: Found %u CPUs.
cs: Nalezen následující počet CPU: %u.

en: Found user '%s' (UID %lu) and group '%s' (GID %lu).
cs: Nalezen uživatel "%s" (UID %lu) a skupina "%s" (GID %lu).

en: Fresh high-resolution timers available! Bon appetit!
cs: Jsou dostupné výtečné časovače o vysokém rozlišení. Tak s chutí do toho!

en: Front Center
cs: Přední středový

en: Front Left
cs: Přední levý

en: Front Left-of-center
cs: Přední levý středový

en: Front Microphone
cs: Přední mikrofon

en: Front Right
cs: Přední pravý

en: Front Right-of-center
cs: Přední pravý středový

en: GID of user '%s' and of group '%s' don't match.
cs: GID uživatele "%s" a skupiny "%s" nesouhlasí.

en: General Purpose Equalizer
cs: Obecný ekvalizér

en: Got EOF.
cs: Získáno EOF.

en: Got SIGINT, exiting.
cs: Získáno SIGINT, ukončování.

en: Got SIGINT, exiting.
cs: Získáno SIGINT, ukončování.

en: Got signal %s.
cs: Získán signál %s.

en: Got signal, exiting.
cs: Získán signál, ukončování.

en: Headphones
cs: Analogová sluchátka

en: High Fidelity Capture (A2DP)
cs: Záznam s velmi věrnou reprodukcí (A2DP)

en: High Fidelity Playback (A2DP)
cs: Přehrávání s velmi věrnou reprodukcí (A2DP)

en: Home directory of user '%s' is not '%s', ignoring.
cs: Domovský adresář uživatele "%s" není "%s", bude ignorováno.

en: Incompatible protocol version
cs: Nekompatibilní verze protokolu

en: Input
cs: Vstup

en: Input Devices
cs: Vstupní zařízení

en: Input/Output error
cs: Chyba vstupu/výstupu

en: Internal Microphone
cs: Interní mikrofon

en: Internal error
cs: Vnitřní chyba

en: Invalid argument
cs: Neplatný argument

en: Invalid channel map '%s'
cs: Neplatná mapa kanálů "%s"

en: Invalid client name '%s'
cs: Neplatný název klienta "%s"

en: Invalid latency specification '%s'
cs: Neplatné upřesnění latence "%s"

en: Invalid log target: use either 'syslog', 'stderr' or 'auto' or a valid file name 'file:<path>'.
cs: Neplatný cíl protokolu: použijte buďto "syslog", "stderr", "auto" nebo platný název souboru "file:<path>".

en: Invalid mute specification
cs: Neplatné určení ztlumení

en: Invalid process time specification '%s'
cs: Neplatné upřesnění času zpracování "%s"

en: Invalid property '%s'
cs: Neplatná vlastnost "%s"

en: Invalid resample method '%s'.
cs: Neplatná metoda převzorkování "%s".

en: Invalid sample specification
cs: Neplatné určení vzorku

en: Invalid server
cs: Neplatný server

en: Invalid sink input index
cs: Neplatný index vstupu cíle

en: Invalid sink input index specification
cs: Neplatné určení indexu vstupu cíle

en: Invalid source output index
cs: Neplatný index výstupu zdroje

en: Invalid source output index specification
cs: Neplatné určení indexu výstupu cíle

en: Invalid stream name '%s'
cs: Neplatný název proudu "%s"

en: Invalid volume specification
cs: Neplatné určení hlasitosti

en: LFE on Separate Mono Output
cs: Analogový výstup (LFE)

en: Line In
cs: Linkový vstup

en: Line Out
cs: Linkový výstup

en: Load Once: %s
cs: Načíst jednou: %s

en: Machine ID is %s.
cs: ID počítače je %s.

en: Microphone
cs: Mikrofon

en: Missing implementation
cs: Scházející implementace

en: Module #%u
    	Name: %s
    	Argument: %s
    	Usage counter: %s
    	Properties:
    		%s
cs: Modul č. %u
    	Název: %s
    	Argument: %s
    	Počet použití %s
    	Vlastnosti:
    		%s

en: Module initialization failed
cs: Spuštění modulu selhalo

en: NAME
cs: NÁZEV

en: NAME [ARGS ...]
cs: NÁZEV [ARGUMENTY ...]

en: NAME [SINK]
cs: NÁZEV [CÍL]

en: NDEBUG defined, all asserts disabled.
cs: NDEBUG definováno, všechny výrazy zakázány.

en: Name: %s
cs: Název: %s

en: No Amplifier
cs: Bez zesilovače

en: No Automatic Gain Control
cs: Bez automatického ovládání zesílení

en: No Bass Boost
cs: Bez zesílení basů

en: No Boost
cs: Bez zesílení

en: No PulseAudio daemon running, or not running as session daemon.
cs: Neběží žádný démon PulseAudio, nebo neběží jako démon sezení.

en: No authorization key
cs: Bez autorizačního klíče

en: No cookie loaded. Attempting to connect without.
cs: Žádný soubor cookie nenahrán. Pokus o spojení bez tohoto kroku.

en: No data
cs: Žádná data

en: No module information available
cs: O modulu nejsou dostupné žádné informace

en: No such entity
cs: Taková entita neexistuje

en: No such extension
cs: Takové rozšíření neexistuje

en: No valid command specified.
cs: Nezadán žádný platný příkaz.

en: Not supported
cs: Nepodporováno

en: Not yet implemented.
cs: Doposud neimplementováno.

en: Null Output
cs: Výstup "null"

en: OK
cs: Budiž

en: OK, so you are running PA in system mode. Please note that you most likely shouldn't be doing that.
    If you do it nonetheless then it's your own fault if things don't work as expected.
    Please read http://www.freedesktop.org/wiki/Software/PulseAudio/Documentation/User/WhatIsWrongWithSystemWide/ for an explanation why system mode is usually a bad idea.
cs: Dobrá, máte tedy PA spuštěn v systémovém režimu. Vemte prosím na vědomí, že k tomuto by až na výjimečné situace němelo docházet.
    Pokud v této činnosti přesto budete pokračovat, nesete riziko za možné špatné a nepředvídatelné chování systému.
    Vysvětlení, proč je systémový režim obvykle velmi špatný nápad, si můžete přečíst na http://www.freedesktop.org/wiki/Software/PulseAudio/Documentation/User/WhatIsWrongWithSystemWide/ .

en: Obsolete functionality
cs: Zastaralá vlastnost

en: Off
cs: Vypnuto

en: Opening a %s stream with sample specification '%s' and channel map '%s'.
cs: Otevírání proudu %s s určením vzorku "%s" a mapou kanálů "%s".

en: Optimized build: no
cs: Optimalizované sestavení: ne

en: Optimized build: yes
cs: Optimalizované sestavení: ano

en: Output Devices
cs: Výstupní zařízení

en: Page size is %lu bytes
cs: Velikost stránky je %lu bajtů

en: Path: %s
cs: Cesta: %s

en: Playback stream drained.
cs: Proud přehrávání vyprázdněn.

en: Please specify a sample file to load
cs: Zadejte prosím soubor se vzorkem určeným k nahrání

en: Premature end of file
cs: Předčasný konec souboru

en: Protocol error
cs: Chyba protokolu

en: PulseAudio Sound Server
cs: Zvukový server PulseAudio

en: PulseAudio Sound System
cs: Zvukový systém PulseAudio

en: PulseAudio Sound System KDE Routing Policy
cs: Pravidla směrování KDE zvukového systému PulseAudio

en: Radio
cs: Rádio

en: Rear Center
cs: Zadní středový

en: Rear Left
cs: Zadní levý

en: Rear Microphone
cs: Zadní mikrofon

en: Rear Right
cs: Zadní pravý

en: Received message for unknown extension '%s'
cs: Přijata zpráva pro neznámé rozšíření "%s"

en: Root privileges required.
cs: Jsou vyžadována oprávnění superuživatele.

en: Running in VM: %s
cs: Běží ve VM: %s

en: Running in system mode, but --disallow-exit not set!
cs: Běží v systémovém režimu, ale nenastaveno --disallow-exit!

en: Running in system mode, but --disallow-module-loading not set!
cs: Běží v systémovém režimu, ale nenastaveno --disallow-module-loading!

en: Running in system mode, forcibly disabling SHM mode!
cs: Běží v systémovém režimu, vynuceně se vypíná režim SHM!

en: Running in system mode, forcibly disabling exit idle time!
cs: Běží v systémovém režimu, vynuceně se vypíná čas nečinnosti ukončení!

en: Running in system mode: %s
cs: Běží v systémovém režimu: %s

en: Running in valgrind mode: %s
cs: Běží v režimu valgrind: %s

en: Running on host: %s
cs: Běží na počítači: %s

en: Sample #%u
    	Name: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Volume: %s
    	        %s
    	        balance %0.2f
    	Duration: %0.1fs
    	Size: %s
    	Lazy: %s
    	Filename: %s
    	Properties:
    		%s
cs: Vzorek č. %u
    	Název: %s
    	Určení vzorku: %s
    	Mapa kanálů: %s
    	Hlasitost: %s
    	        %s
    	        vyvážení %0.2f
    	Délka: %0.1fs
    	Velikost: %s
    	Opoždění: %s
    	Název souboru: %s
    	Vlastnosti:
    		%s

en: Sample cache size: %s
cs: Velikost vzorkovací vyrovnávací paměti: %s

en: Session ID is %s.
cs: ID sezení je %s.

en: Side Left
cs: Boční levý

en: Side Right
cs: Boční pravý

en: Sink #%u
    	State: %s
    	Name: %s
    	Description: %s
    	Driver: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Owner Module: %u
    	Mute: %s
    	Volume: %s%s%s
    	        balance %0.2f
    	Base Volume: %s%s%s
    	Monitor Source: %s
    	Latency: %0.0f usec, configured %0.0f usec
    	Flags: %s%s%s%s%s%s%s
    	Properties:
    		%s
cs: Cíl č. %u
    	Stav: %s
    	Název: %s
    	Popis: %s
    	Ovladač: %s
    	Určení vzorku: %s
    	Mapa kanálů: %s
    	Modul vlastníka: %u
    	Ztlumení: %s
    	Hlasitost: %s%s%s
    	        vyvážení %0.2f
    	Základní hlasitost %s%s%s
    	Zdroj sledování: %s
    	Latence: %0.0f μs, konfigurováno %0.0f μs
    	Příznaky: %s%s%s%s%s%s%s
    	Vlastnosti:
    		%s

en: Sink Input #%u
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Client: %s
    	Sink: %u
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Format: %s
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        %s
    	        balance %0.2f
    	Buffer Latency: %0.0f usec
    	Sink Latency: %0.0f usec
    	Resample method: %s
    	Properties:
    		%s
cs: Vstup cíle č. %u
    	Ovladač: %s
    	Modul vlastníka: %s
    	Klient: %s
    	Cíl: %u
    	Určení vzorku: %s
    	Mapa kanálů: %s
    	Formát: %s
    	Ztlumení: %s
    	Hlasitost: %s
    	        %s
    	        vyvážení %0.2f
    	Latence vyrovnávací paměti: %0.0f μs
    	Latence cíle: %0.0f μs
    	Metoda převzorkování: %s
    	Vlastnosti:
    		%s

en: Sink: %s
cs: Cíl: %s

en: Source #%u
    	State: %s
    	Name: %s
    	Description: %s
    	Driver: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Owner Module: %u
    	Mute: %s
    	Volume: %s%s%s
    	        balance %0.2f
    	Base Volume: %s%s%s
    	Monitor of Sink: %s
    	Latency: %0.0f usec, configured %0.0f usec
    	Flags: %s%s%s%s%s%s
    	Properties:
    		%s
cs: Zdroj č. %u
    	Stav: %s
    	Název: %s
    	Popis: %s
    	Ovladač: %s
    	Určení vzorku: %s
    	Mapa kanálů: %s
    	Modul vlastníka: %u
    	Ztlumení: %s
    	Hlasitost: %s%s%s
    	        vyvážení %0.2f
    	Základní hlasitost %s%s%s
    	Sledování zdroje: %s
    	Latence: %0.0f μs, konfigurováno %0.0f μs
    	Příznaky: %s%s%s%s%s%s
    	Vlastnosti:
    		%s

en: Source Output #%u
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Client: %s
    	Source: %u
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Format: %s
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        %s
    	        balance %0.2f
    	Buffer Latency: %0.0f usec
    	Source Latency: %0.0f usec
    	Resample method: %s
    	Properties:
    		%s
cs: Vstup cíle č. %u
    	Ovladač: %s
    	Modul vlastníka: %s
    	Klient: %s
    	Zdroj: %u
    	Určení vzorku: %s
    	Mapa kanálů: %s
    	Formát: %s
    	Ztlumení: %s
    	Hlasitost: %s
    	        %s
    	        vyvážení %0.2f
    	Latence vyrovnávací paměti: %0.0f μs
    	Latence cíle: %0.0f μs
    	Metoda převzorkování: %s
    	Vlastnosti:
    		%s

en: Source: %s
cs: Zdroj: %s

en: Speaker
cs: Reproduktor

en: Speakers
cs: Reproduktory

en: Start the PulseAudio Sound System
cs: Spustit zvukový systém PulseAudio

en: Start the PulseAudio Sound System with KDE Routing Policy
cs: Spustit zvukový systém PulseAudio s pravidly směrování KDE

en: Stream buffer attributes changed.%s
cs: Změněny atributy vyrovnávací paměti proudu.%s

en: Stream device resumed.%s
cs: Proudové zařízení obnoveno.%s

en: Stream device suspended.%s
cs: Proudové zařízení pozastaveno.%s

en: Stream error: %s
cs: Chyba proudu: %s

en: Stream moved to device %s (%u, %ssuspended).%s
cs: Proud přesunut na zařízení %s (%u, %ssuspended).%s

en: Stream overrun.%s
cs: Přeběhnutí proudu.%s

en: Stream started.%s
cs: Proud spuštěn.%s

en: Stream successfully created.
cs: Proud úspěšně vytvořen.

en: Stream underrun.%s
cs: Podběhnutí proudu.%s

en: Successfully dropped root privileges.
cs: Oprávnění superuživatele úspěšně zrušena.

en: System wide mode unsupported on this platform.
cs: Režim celého systému není na této platformě podporován.

en: Telephony Duplex (HSP/HFP)
cs: Duplexní telefonie (HSP/HFP)

en: The specified default channel map has a different number of channels than the specified default number of channels.
cs: Zadaná výchozí mapa kanálů obsahuje odlišný počet kanálů než je zadaný výchozí počet kanálů.

en: This is PulseAudio %s
cs: Toto je PulseAudio %s

en: This program is not intended to be run as root (unless --system is specified).
cs: Tento program není určen ke spuštění pod superuživatelem (není-li zadáno --system).

en: Time: %0.3f sec; Latency: %0.0f usec.
cs: Čas: %0.3f sekund; latence: %0.0f μs

en: Timeout
cs: Časový limit

en: Too large
cs: Příliš velké

en: Too many arguments.
cs: Příliš mnoho argumentů.

en: Top Center
cs: Horní středový

en: Top Front Center
cs: Horní přední středový

en: Top Front Left
cs: Horní přední levý

en: Top Front Right
cs: Horní přední pravý

en: Top Rear Center
cs: Horní zadní středový

en: Top Rear Left
cs: Horní zadní levý

en: Top Rear Right
cs: Horní zadní pravý

en: Unknown command
cs: Neznámý příkaz

en: Unknown error code
cs: Neznámý chybový kód

en: Unknown file format %s.
cs: Neznámý formát souboru %s.

en: Usage: %s
cs: Použití: %s

en: User Name: %s
    Host Name: %s
    Server Name: %s
    Server Version: %s
    Default Sample Specification: %s
    Default Channel Map: %s
    Default Sink: %s
    Default Source: %s
    Cookie: %04x:%04x
cs: Uživatelské jméno: %s
    Název počítače: %s
    Název serveru: %s
    Verze serveru: %s
    Výchozí určení vzorku: %s
    Výchozí mapa kanálů: %s
    Výchozí cíl: %s
    Výchozí zdroj: %s
    Cookie: %04x:%04x

en: Using modules directory %s.
cs: Používán adresář modulů %s.

en: Using runtime directory %s.
cs: Používán běhový adresář %s.

en: Using sample spec '%s', channel map '%s'.
cs: Používáno určení vzorku "%s", mapa kanálů "%s".

en: Using state directory %s.
cs: Používán stavový adresář %s.

en: Version: %s
cs: Verze: %s

en: Video
cs: Obraz

en: Virtual LADSPA sink
cs: Virtuální cíl LADSPA

en: WARNING: Child process terminated by signal %u
cs: VAROVÁNÍ: Proces potomka ukončen signálem %u

en: WARNING: Sound server is not local, not suspending.
cs: VAROVÁNÍ: Zvukový server není místní, nedojde k pozastavení.

en: Warning: Failed to determine channel map from file.
cs: Varování: Selhalo zjištění mapy kanálů ze souboru.

en: Warning: Failed to determine sample specification from file.
cs: Varování: Selhalo zjištění určení vzorku ze souboru.

en: Warning: failed to write channel map to file.
cs: Varování: selhal zápis mapy kanálů do souboru.

en: Warning: specified sample specification will be overwritten with specification from file.
cs: Varování: zadané určení vzorku bude přepsáno určením získaným ze souboru.

en: You have to specify a card name/index and a profile name
cs: Je nutné upřesnit název karty/indexu a název profilu

en: You have to specify a module index
cs: Je nutné zadat index modulu

en: You have to specify a module name and arguments.
cs: Je nutné zadat název modulu a argumenty.

en: You have to specify a sample name to play
cs: Je nutné zadat název vzorku určeného k přehrání

en: You have to specify a sample name to remove
cs: Je nutné zadat název vzorku určeného k odstranění

en: You have to specify a sink input index and a mute boolean
cs: Je nutné zadat index vstupu cíle a booleovskou hodnotu ztlumení

en: You have to specify a sink input index and a sink
cs: Je nutné zadat vstup cíle a cíl

en: You have to specify a sink input index and a volume
cs: Je nutné zadat index vstupu cíle a hlasitost

en: You have to specify a sink name/index and a mute boolean
cs: Je nutné upřesnit název cíle/indexu a booleovskou hodnotu ztlumení

en: You have to specify a sink name/index and a port name
cs: Je nutné upřesnit název cíle/indexu a název portu

en: You have to specify a sink name/index and a volume
cs: Je nutné upřesnit název cíle/indexu a hlasitost

en: You have to specify a source name/index and a mute boolean
cs: Je nutné upřesnit název zdroje/indexu a booleovskou hodnotu ztlumení

en: You have to specify a source name/index and a port name
cs: Je nutné upřesnit název zdroje/indexu a název portu

en: You have to specify a source name/index and a volume
cs: Je nutné upřesnit název zdroje/indexu a hlasitost

en: You have to specify a source output index and a source
cs: Je nutné zadat index výstupu zdroje a zdroj

en: You have to specify a source output index and a volume
cs: Je nutné zadat index výstupu zdroje a hlasitost

en: You may not specify more than one sink. You have to specify a boolean value.
cs: Nelze zadat více než jeden cíl. Je nutné zadat booleovskou hodnotu.

en: You may not specify more than one source. You have to specify a boolean value.
cs: Nelze zadat více než jeden zdroj. Je nutné zadat booleovskou hodnotu.

en: [%s:%u] Invalid channel map '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatná mapa kanálů "%s".

en: [%s:%u] Invalid fragment size '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatná velikost fragmentu "%s".

en: [%s:%u] Invalid log level '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatná protokolovací úroveň "%s".

en: [%s:%u] Invalid log target '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatný protokolovací cíl "%s".

en: [%s:%u] Invalid nice level '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatná úroveň nice "%s".

en: [%s:%u] Invalid number of fragments '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatný počet fragmentů "%s".

en: [%s:%u] Invalid resample method '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatná metoda převzorkování "%s".

en: [%s:%u] Invalid rlimit '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatné rlimit "%s".

en: [%s:%u] Invalid sample channels '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatné vzorkovací kanály "%s".

en: [%s:%u] Invalid sample format '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatný vzorkovací formát "%s".

en: [%s:%u] Invalid sample rate '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatná vzorkovací frekvence "%s".

en: [%s:%u] Invalid server type '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatný typ serveru "%s".

en: [TYPE]
cs: [TYP]

en: [options]
cs: [přepínače]

en: change
cs: změna

en: client
cs: klient

en: fork() failed: %s
cs: fork() selhalo: %s

en: io_new() failed.
cs: io_new() selhalo.

en: module
cs: modul

en: n/a
cs: nic

en: new
cs: nový

en: not
cs: nikoliv

en: pa_context_connect() failed: %s
cs: pa_context_connect() selhalo: %s

en: pa_context_new() failed.
cs: pa_context_new() selhalo.

en: pa_context_new() failed.
cs: pa_context_new() selhalo.

en: pa_context_rttime_new() failed.
cs: pa_context_rttime_new() selhalo.

en: pa_core_new() failed.
cs: pa_core_new() selhalo.

en: pa_mainloop_new() failed.
cs: pa_mainloop_new() selhalo.

en: pa_mainloop_new() failed.
cs: pa_mainloop_new() selhalo.

en: pa_mainloop_run() failed.
cs: pa_mainloop_run() selhalo.

en: pa_mainloop_run() failed.
cs: pa_mainloop_run() selhalo.

en: pa_pid_file_create() failed.
cs: pa_pid_file_create() selhalo.

en: pa_stream_begin_write() failed: %s
cs: pa_stream_begin_write() selhalo: %s

en: pa_stream_connect_playback() failed: %s
cs: pa_stream_connect_playback() selhalo: %s

en: pa_stream_connect_record() failed: %s
cs: pa_stream_connect_record() selhalo: %s

en: pa_stream_get_buffer_attr() failed: %s
cs: pa_stream_get_buffer_attr() selhalo: %s

en: pa_stream_new() failed: %s
cs: pa_stream_new() selhalo: %s

en: pa_stream_peek() failed: %s
cs: pa_stream_peek() selhalo: %s

en: pa_stream_update_timing_info() failed: %s
cs: pa_stream_update_timing_info() selhalo: %s

en: pa_stream_write() failed: %s
cs: pa_stream_write() selhalo: %s

en: pacat %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
cs: pacat %s
    Přeloženo s libpulse %s
    Propojeno s libpulse %s

en: pactl %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
cs: pactl %s
    Přeloženo s libpulse %s
    Propojeno s libpulse %s

en: pasuspender %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
cs: pasuspender %s
    Přeloženo s libpulse %s
    Propojeno s libpulse %s

en: pipe() failed: %s
cs: pipe() selhalo: %s

en: playback
cs: přehrávání

en: read() failed: %s
cs: read() selhalo: %s

en: recording
cs: nahrávání

en: remove
cs: odstranění

en: setrlimit(%s, (%u, %u)) failed: %s
cs: setrlimit(%s, (%u, %u)) selhalo: %s

en: setsid() failed: %s
cs: setsid() selhalo: %s

en: sink
cs: cíl

en: sink-input
cs: cíl-vstup

en: snd_pcm_avail() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
cs: snd_pcm_avail() navrátil hodnotu, která je nezvykle vysoká: %lu bajtů (%lu ms).
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA "%s". Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.

en: snd_pcm_delay() returned a value that is exceptionally large: %li bytes (%s%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
cs: snd_pcm_delay() navrátil hodnotu, která je nezvykle vysoká: %li bajtů (%s%lu ms).
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA "%s". Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.

en: snd_pcm_mmap_begin() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
cs: snd_pcm_mmap_begin() navrátil hodnotu, která je nezvykle vysoká: %lu bajtů (%lu ms).
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA "%s". Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.

en: source
cs: zdroj

en: source-output
cs: zdroj-výstup

en: unknown
cs: neznámý

en: write() failed: %s
cs: write() selhalo: %s

en: xcb_connect() failed
cs: xcb_connect() selhalo
